Karrier

ÁLLÁSHIRDETÉS

Pozíció: Gépszerelő, motorszerelő

Munkavégzés helye: 1037 Zay út 5.

Feladatok:

  • építőipari gépek javítása, karbantartása, felújítása telephelyen vagy külső helyszínen
  • visszaérkezett gépek ellenőrzése, kiadásra alkalmasság tétele, tisztítása
  • partnerekkel történő kommunikáció, gépkiadás
  • anyagszükséglet felmérése

Elvárások:

  • gépszerelői, autószerelői vagy mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • önálló munkavégzés
  • diesel- és benzinmotorok ismerete
  • gépek felépítésének ismerete
  • külső helyszíni szerelői munkavégzés
  • hidraulikai ismeret
  • gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • családias környezet
  • versenyképes fizetés szakmai tapasztalattal
  • rendezett munkakörnyezet
  • stabil munkáltatói háttér
  • heti 40 órás bejelentett munkaviszony
  • védőeszköz, munkaruha

Életrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

bergep@bergep.hu